25Wtorek, 25 stycznia 2022Tatiana, Paweł, Miłosz
Deklaracja Dostępności
Youtube logoYoutube logo

W klasie MEDYCZNEJ uczniowie będą się uczyli w zakresie rozszerzonym biologii i języka angielskiego. Zakres omawianego materiału zostanie poszerzony o elementy ratownictwa medycznego, dietetyki, podstawy kosmetologii, a także Health and Beauty in English.

Uczniowie tej klasy dzięki nauce w świetnie wyposażonej pracowni biologicznej oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych metod pedagogicznych będą mogli w sposób atrakcyjny i sprawny opanować nawet najtrudniejsze zagadnienia. Nauka zostanie poszerzona o elementy ratownictwa medycznego (chętni będą mogli ukończyć certyfikowany kurs pierwszej pomocy). Uzupełnienie nauki o zagadnienia z dietetyki, podstaw kosmetologii, a także Health and Beauty in English dodatkowo unowocześni i uatrakcyjni zdobyte informacje. Szczególny nacisk będzie kładziony na promocję zachowań proekologicznych i wprowadzenie wiedzy o klimacie.

 

Program tej klasy pozwala uczniom przygotować się do podjęcia studiów na takich kierunkach jak: dietetyka, kosmetologia, ratownictwo medyczne, rehabilitacja, opiekun osoby starszej, biotechnologia i inne.

 Film o klasie medycznej

WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO XXVIII LO

Szkoła jest objęta systemem rekrutacji elektronicznej www.krakow.e-omikron.pl
Dokumenty wyślij na adres: rekrutacja@28lo.pl

Możesz wybrać dowolną liczbę szkół i klas. O tym, czy się dostaniesz do wybranej klasy, decyduje liczba punktów rekrutacyjnych.