14Niedziela, 14 lipca 2024Stella, Bonawentura, Marcelin
Deklaracja Dostępności
Youtube logoYoutube logo
czwartek, 20 czerwca 2024

ROK SZKOLNY 2023-2024 PEŁEN SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW!

ROK SZKOLNY 2023-2024 PEŁEN SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW!

W tym roku szkolnym nasi uczniowie odnieśli dużo sukcesów.

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE: 

PIOTR LIZAK 4a 

laureat Ogólnopolskiego Konkursu: Świat ukryty w literaturze. Świat ukryty w języku. Świat ukryty w tekstach kultury organizowanego przez Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego nagrodzony indeksem polonistyki antropologiczno-kulturowej na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Opiekun: p. Weronika Szelęgiewicz 

GABRIELA BATKO 2c 

II MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Piękno spadających liści organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Charsznicy 

WYRÓZNIENIE w XXI Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Komornickiej organizowanym przez Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach 

WYRÓZNIENIE w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Poezji Pod Diablą Górą organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie 

Opiekun: p. Ewelina Porębska 

KORNEL PŁUCIENNIK 4b 

III MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA 

KAROLINA HUDZIK 4b 

WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA 

Opiekun: p. Joanna Przybyłowska - Bogdan 

KAROL HANISZEWSKI 2d 

WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie: Ludzie Kresów: opowieści nieznane organizowanego przez Muzeum Ziem Wschodnich Dawnej Rzeczpospolitej - oddział Muzeum Narodowego w Lublinie 

Opiekun: p. Rafał Zagórski 

PRZEMYSŁAW SZOT 4b 

drugi etap Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, która stanowi ogólnopolskie eliminacje do IOL (International Olympiad in Lingustics), czyli Międzynarodowej Olimpiady Lingwistycznej. 

Opiekun: p. Dorota Burak 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE: 

JULIA DOKTOR 3c 

I MIEJSCE w wojewódzkim projekcie - Mój pierwszy biznes 

Opiekun: p. Katarzyna Kutyła 

JULIA SOŁTYS 4c  

I MIEJSCE w krakowskim konkursie graficznym Pytania zadawane sobie dotyczącym twórczości Wisławy Szymborskiej z okazji roku poetki zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Krakowa. 

Opiekun: p. Weronika Szelęgiewicz

NINA JAROSZ 1a 

I MIEJSCE w krakowskim konkursie Stop przemocy organizowanym przez UMK i Straż Miejską 

EMILIA INDYKA 1a  

II MIEJSCE w krakowskim konkursie Stop przemocy organizowanym przez UMK i Straż Miejską 

SZKOLNA REPREZENTACJA KOSZYKÓWKI MĘSKIEJ 

BRĄZOWY MEDAL w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży - Licealiada w koszykówce mężczyzn. 

Opiekun: p. Bernadetta Blak

SZKOLNA REPREZENTACJA 

WYRÓŻNIENIE w projekcie #Ogarniam Życie organizowanym przez Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 za stworzenie gry planszowej dotyczącej profilaktyki uzależnień. 

Opiekun: p. Anna Kowalczyk

SZKOLNA REPREZENTACJA 

udział w projekcie Akademia Klimatu. Temat przewodni - Energia jutra. 

W quizie sprawdzającym wiedzę troje uczniów otrzymało nagrodę: Maciej Sadowski, Julia Marek oraz Kornel Płuciennik.

Serdecznie gratulujemy! Życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym!