18Czwartek, 18 kwietnia 2024Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
Deklaracja Dostępności
Youtube logoYoutube logo

Rok 2022/2023

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW:

  1. Michał Sadowski 4a – Finalista Ogólnopolskiego Konkursu o Indeks Instytutu Polonistyki (opiekun Pani Weronika Szelęgiewicz)
  2. Wiktor Gradowski 3a, Adrian Filipek 4a, Dariusz Gec 4c - Wicemistrzostwo Polski w RocketLeague – drugie miejsce z 1024 w Polsce Predator Games (opiekun Pani Katarzyna Kutyła)
  3. Julia Zygadło 1c – Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Wandy Dobaczewskiej „Na chwałę słońca” – wyróżnienie (opiekun Pani Ewelina Porębska)
  4. Julia Zygadło 1c – VI Ogólnopolski Konkurs Literacki “Gdy myśl zapłonie iskrą romantyzmu” - wyróżnienie (opiekun Pani Ewelina Porębska)
  5. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GeoPlaneta – 4 wyróżnienia ogólnopolskie (opiekun Pani Joanna Przybyłowska – Bogdan)
  6. Cyprian Czyszczoń 2b - Konkurs Geologiczno – Środowiskowy - wyróżnienie w finale regionalnym (opiekun Pani Joanna Przybyłowska – Bogdan)
  7. Małopolska Licealiada Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt - 3 miejsce (opiekun Pani Agnieszka Cichoń)
  8. Wicemistrzostwo Krakowa Reprezentacji XXVIIILO w Koszykówce Chłopców (opiekun Pan JerzyChwojka)

 

UDZIAŁ UCZNIÓW W OLIMPIADACH:

  1. Jerzy Chylewski 4c - Olimpiada Geograficzna - etap finałowy (opiekun Pani Joanna Przybyłowska – Bogdan)
  2. Olimpiada Wiedzy o Afryce – etap rejonowy (opiekun Pani Joanna Przybyłowska – Bogdan)
  3. Anna Duda 2b, Bartosz Śmiech 2a - Olimpiada Teologii Katolickiej - etap rejonowy ( opiekun Pani Anna Kowalczyk)
  4. Amelia Garlej 3c - Olimpiada Biologiczna - etap szkolny (opiekun Pani Elżbieta Jędrzejczak)
  5. Martyna Pfitzner, Amelia Garlej, Kornel Płuciennik – Olimpiada Ekologiczna - etap szkolny (opiekun Pani Joanna Woch)
  6. Dawid Strózik 3d, Piotr Lizak 3a, Kornel Płuciennik 3b - Olimpiada Fizyczno – Ekologiczna (opiekun Pani Danuta Kubisiak – Kot)
  7. Przemysław Szot 3b - Olimpiada Matematyczno – Lingwistyczna (opiekun Pani Dorota Burak)

 

UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH:

  1. Bartosz Śmiech 2a - Konkurs Młodych Dziennikarzy (opiekun Pani Edyta Hajduk – Bukowiec)
  2. Jagoda Chytry 2a, Bartosz Śmiech 2a, Marta Fontan 2c, Magdalena Pasieka 2c, Dariusz Szymański 3c - Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny (opiekun Pani Natalia Bury)
  3. Julia Zygadło 1c – Ogólnopolski Konkurs Literacko – Malarski (opiekun Pani Ewelina Porębska)
  4. Gabriela Batko 1c – Ogólnopolski Konkurs Literacki na Małą Formę Poetycką Haiku „17 sylab wolności” (opiekun Pani Ewelina Porębska)
  5. Emilia Szczurek 2b – Ogólnopolski Konkurs Literacki na opowiadanie fantastyczne „Miasto wyobraźni” (opiekun Pani Ewelina Porębska)
  6. Zuzanna Lachendro 2b – Ogólnopolski Konkurs Literacki na opowiadanie fantastyczne „Więcej niż człowiek” (opiekun Pani Ewelina Porębska)

 

Poprzednie lata

  1. Biologiczny Konkurs BrainBee –1 uczeń
  2. Ogólnopolski Konkurs LabTest – 3 uczniów
  3. Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia–1 uczeń / III miejsce w etapie regionalnym
  4. Szkolny Konkurs „Kłopot z Panią Skłodowską”
  5. Szkolny KonkursFotograficzny „Otwarte Krajobrazy” – 35 prac
  6. Olimpiada Znajomości Afryki – etap szkolny 20 uczniów, etap okręgowy2 uczniów
  7. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEO-PLANETA – 19 uczniów, 3 wyróżnienia
  8. Ogólnopolski konkurs Geograficzny MappLAB–7 uczniów
  9. Małopolski Konkurs Historyczny, w kategorii literackiej (esej) Temat konkursu: Małopolscy pionierzy - historia niezwykłych postaci z Twojej okolicy –III miejsce Gabriela z 2c.
  10. Olimpiada Teologii Katolickiej – uczniowie zakwalifikowali się do etapu okręgowego Ogólnopolski Konkurs Katyń 1940.Polskie serce pękło. (jeszcze nie rozstrzygnięty) 
  11. Projekt Ogólnopolski, Konkurs Europa z naszej ulicy,- 2 drużyny w I etapie, nie zakwalifikowały się do II etapu.
  12. XIV edycji Ogólnopolskiego konkursu na projekt historyczny pt. Póki nie jest za późno. ( w trakcie trwania do kwietnia) 
  13. Zawody lekkoatletyczne - licealada
  14. Zawody pływackie - licealiada
  15. Bieg sztafetowy o Szablę Kpt. Antoniego Stawarza
  16. Turniej koszykówki - licealiada II miejsce