18Poniedziałek, 18 października 2021Juliana, Łukasza, Bogumiła
Deklaracja Dostępności
Youtube logoYoutube logo

Rok Szkolny 2021/2022

KLASA  I A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia
Wychowawca: mgr Justyna Sowa

KLASA   I B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: geografia, j. angielski. Połowa klasy informatyka, druga połowa j. hiszpański 
Wychowawca: mgr Katarzyna Kutyła

KLASA   I C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, j. angielski
Wychowawca: mgr Aleksandara Czaja-Sciliano

KLASA  II A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia
Wychowawca: mgr Ewelina Bujakowska

KLASA   II B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: informatyka, geografia, j. angielski
Wychowawca: mgr Joanna Przybyłowska-Bogdan

KLASA   II C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, j. angielski
Wychowawca: mgr Ewa Kajtoch

KLASA   II D

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, j. angielski
Wychowawca: mgr Andrzej Kajtoch

KLASA  III A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia
Wychowawca: mgr Weronika Szelęgiewicz

KLASA   III B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia
Wychowawca: mgr Lucyna Mejbaum

KLASA   III C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia
Wychowawca: mgr Aleksandra Biskup

KLASA   III D

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język angielski, biologia
Wychowawca: dr Elżbieta Jędrzejczyk

KLASA   III E

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka - Łacińska

KLASA   III F

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Natalia Bury

KLASA   III G

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Dorota Burak

KLASA   III H

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Agnieszka Cichoń

 

Rok Szkolny 2020/2021

KLASA  I A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia
Wychowawca: mgr Ewelina Bujakowska

KLASA   I B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: informatyka, geografia, j. angielski
Wychowawca: mgr Joanna Przybyłowska-Bogdan

KLASA   I C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, j. angielski
Wychowawca: mgr Ewa Kajtoch

KLASA   II D

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, j. angielski
Wychowawca: mgr Andrzej Kajtoch

KLASA  II A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia
Wychowawca: mgr Weronika Szelęgiewicz

KLASA   II B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia
Wychowawca: mgr Lucyna Mejbaum

KLASA   II C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia
Wychowawca: mgr Aleksandra Biskup

KLASA   II D

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język angielski, biologia
Wychowawca: mgr Marzena Śmiech

KLASA   II E

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka - Łacińska

KLASA   II F

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Natalia Bury

KLASA   II G

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Dorota Burak

KLASA   II H

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Agnieszka Cichoń

KLASA   III A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia
Wychowawca: mgr Justyna Toković

KLASA   III B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia
Wychowawca: mgr Edyta Hajduk - Bukowiec

KLASA   III C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia, język angielski
Wychowawca: mgr Katarzyna Kutyła

Rok Szkolny 2019/2020

KLASA   I A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia
Wychowawca: mgr Weronika Szelęgiewicz

KLASA   I B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia
Wychowawca: mgr Lucyna Mejbaum

KLASA   I C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia
Wychowawca: mgr Izabela Stelmaszak

KLASA   I D

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język angielski, biologia
Wychowawca: mgr Marzena Śmiech

KLASA   I E

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka - Łacińska

KLASA   I F

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Natalia Bury

KLASA   I G

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Dorota Burak

KLASA   I H

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Agnieszka Cichoń

KLASA   II A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia
Wychowawca: mgr Justyna Toković

KLASA   II B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia
Wychowawca: mgr Edyta Hajduk - Bukowiec

KLASA   II C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia, język angielski
Wychowawca: mgr Katarzyna Kutyła

KLASA   III A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: j.polski, historia, biologia
Wychowawca: mgr Ewelina Bujakowska

KLASA   III B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia, j.polski
Wychowawca: mgr Ewa Kajtoch

KLASA   III C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: geografia, język angielski, matematyka
Wychowawca: mgr Anna Szarek

Rok Szkolny 2018/2019

KLASA   I A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Justyna Toković

KLASA   I B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Joanna Woch

KLASA   I C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Katarzyna Kutyła

KLASA   II A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: j.polski, historia, biologia
Wychowawca: mgr Ewelina Bujakowska

KLASA   II B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia, j.polski
Wychowawca: mgr Ewa Kajtoch

KLASA   II C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: geografia, język angielski, matematyka
Wychowawca: mgr Anna Szarek

KLASA   III A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: j.polski, biologia
Wychowawca: mgr Aneta Dyrduła

KLASA   III B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: chemia, biologia
Wychowawca: mgr Agnieszka Kania

KLASA  III C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: geografia, język angielski
Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka - Łacińska

 

Rok Szkolny 2017/2018

KLASA   I A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Ewelina Bujakowska

KLASA   I B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Ewa Kajtoch

KLASA   I C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
Wychowawca: mgr Anna Szarek

KLASA   II A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: j.polski, biologia
Wychowawca: mgr Aneta Dyrduła

KLASA   II B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: chemia, biologia
Wychowawca: mgr Agnieszka Kania/ mgr Katarzyna Kutyła

KLASA  II C

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: geografia, język angielski
Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka - Łacińska

KLASA   III A

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, chemia
2 przedmiot spośród geografia, biologia
Wychowawca: mgr Izabela Stelmaszak

KLASA   III B

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, chemia
2 przedmiot spośród geografia, biologia
Wychowawca: mgr Barbara Rutz

 

Rok Szkolny 2016/2017

KLASA   I A

Rozszerzenie:
Wychowawca: mgr Katarzyna Dziurdzia ( w zastępstwie mgr Aneta Dyrduła - chemia)

KLASA   I B

Rozszerzenie:
Wychowawca: mgr Agnieszka Kania

KLASA   I C

Rozszerzenie:
Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka - Łacińska

KLASA   II A

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, chemia
2 przedmiot spośród geografia, biologia
Wychowawca: mgr Izabela Stelmaszak

KLASA   II B

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, chemia
2 przedmiot spośród geografia, biologia
Wychowawca: mgr Barbara Rutz

KLASA   III A

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, geografia
2 przedmiot spośród geografia, biologia, j.polski
Wychowawca: mgr Edyta Hajduk-Bukowiec

KLASA   III B

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, geografia
2 przedmiot spośród geografia, biologia, j.polski
Wychowawca: lct Ewa Molicka

KLASA   III C

Rozszerzenie: j.polski, biologia
Wychowawca: mgr Justyna Toković

 

Rok Szkolny 2015/2016

KLASA   I A

Rozszerzenie:
Wychowawca: mgr Izabela Stelmaszak

KLASA   I B

Rozszerzenie:
Wychowawca: mgr Barbara Rutz

KLASA   II A

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, geografia
2 przedmiot spośród geografia, biologia, j.polski
Wychowawca: mgr Edyta Hajduk-Bukowiec

KLASA   II B

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród j.polski, matematyka, geografia
2 przedmiot spośród geografia, biologia, j.polski
Wychowawca: lct Ewa Molicka

KLASA   II C

Rozszerzenie: j.polski, biologia

Wychowawca: mgr Justyna Toković

KLASA   III A

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród : geografia, biologia, historia
2 przedmiot spośród: j.polski, geografia, matematyka
Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka- Łacińska

KLASA   III B

Rozszerzenie: 1 przedmiot spośród : geografia, biologia, historia
2 przedmiot spośród: j.polski, geografia, matematyka
Wychowawca: mgr Agnieszka Kania (Otak)

  

Rok Szkolny 2014/2015

KLASA   I A

Rozszerzenie:

Wychowawca: mgr Edyta Hajduk-Bukowiec

KLASA   I B

Rozszerzenie:

Wychowawca: mgr Anna Martuszewska

KLASA   II A

Rozszerzenie: 2 przedmioty spośród: j.polski, historia, biologia, geografia
Wychowawca: mgr Małgorzata Mitka-Łacińska

KLASA   II B

Rozszerzenie: 2 przedmioty spośród: j.polski, historia, biologia, geografia
Wychowawca: mgr Agnieszka Kania (Otak)

KLASA III A

Rozszerzenie: j.polski, historia, j.angielski
Wychowawca: mgr Marcin Rzycki

KLASA III B

Rozszerzenie: j.polski, historia, j.angielski
Rozszerzenie: wos, geografia, j.angielski
Wychowawca: mgr Ewelina Bujakowska

KLASA III C

Rozszerzenie: biologia, chemia, j.angielski
Wychowawca: mgr Agata Patriak

KLASA III D

Rozszerzenie: matematyka, geografia, j.angielski
Wychowawca: mgr Barbara Rutz