07Czwartek, 7 lipca 2022Cyryl, Metody, Estera
Deklaracja Dostępności
Youtube logoYoutube logo

WYKAZ ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2021/2022

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna Koła zainteresowań

 

PRZEDMIOT DZIEŃ I GODZINA PROWADZĄCY
Gry strategiczne dla wszystkich Czwartek godz. 15.30 Katarzyna Kutyła
J.polski – zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. 3 f i 3 h Czwartek godz.14.30 Weronika Szelęgiewicz
J.polski – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. III Poniedziałek godz. 15.30 Weronika Szelęgiewicz
     
Fizyka zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla chętnych Piątek godz.14.30 Danuta Kubisiak-Kot
Fizyka – zajęcia rozwijające uzdolnienia klasy I, II, III Czwartek godz.14.30 Danuta Kubisiak-Kot
Historia – zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. III a Czwartek godz. 12.40 Małgorzata Mitka-Łacińska
Geografia – zajęcia rozwijające uzdolnienia kl.III Środa godz. 13.35 (lekcje 7,8) co 2 tygodnie od 23.09.2020 Joanna Przybyłowska-Bogdan
J.angielski – zajecia dydaktyczno- wyrównawcze dla chętnych Poniedziałek godz. 15.30 Anna Szarek
J.angielski – zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze 3 h Piątek godz. 13.35 Ewa Kajtoch
J.angielski zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl.III Wtorek godz. 14.30 Ewa Kajtoch
J.niemiecki – zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla chętnych Poniedziałek godz. 15.30 Lucyna Mejbaum
Biologia – zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla chętnych Poniedziałek godz. 7.10 Elżbieta Jędrzejczak
Biologia - zajęcia rozwijające uzdolnienia dla chętnych Wtorek godz. 14.30 Elżbieta Jędrzejczak
J.angielski – zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla chętnych Poniedziałek godz. 15.30 Grażyna Nenko
Matematyka – zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl.3 po gimnazjum Środa godzina 7.10 Dorota Burak
Matematyka – zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl.3 po szkole podstawowej Środa godz. 14.30 grupa I pierwszy tydzień Czwartek godz.8.55 grupa II drugi tydzień Natalia Bury
 Matematyka – zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl.3 po gimnazjum   Środa godz. 13.35 (lekcje 7,8) co 2 tygodnie od 30.09.2020  Małgorzata Zięba
Matematyka poziom rozszerzony– zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.3 po gimnazjum Piątek godz. 13.35 (lekcja 7) od 2.10.2020    Małgorzata Zięba
 SKS  Wtorek godz. 16.20  Nauczyciele wychowania fizycznego
Matematyka – zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl.2  Piątek godz. 08:00  Elżbieta Bujacz